Brändinhallintaa Rovaniemeltä

Rovaniemeläinen mainostoimisto Seven-1 on toiminut vuodesta 2004. Asiakkainamme on erikokoisia yrityksiä ja julkisia organisaatioita Lapista ja ympäri Suomea, monilta eri toimialoilta.

Seven-1:in graafiset suunnittelijat, luova johtaja, web-suunnittelija ja copywriter ovat sinua ja brändiäsi varten.

Tervetuloa tutustumaan! Keitämme kahavit.

Rovaniemi

Suosiolankatu 1, 96100 Rovaniemi

posti@seven-1.com
050 077 9090

Espoo

Norppakuja 3 B 6, 02260 Espoo

jaana.minkkinen@seven-1.com
044 515 9266

Asiantuntijat

Arttu Saastamoinen

Toimitusjohtaja, yrittäjä

Piirtää ison sinisen ympyrän

arttu.saastamoinen@seven-1.com
050 077 9090

Juha Tahvonen

Luova johtaja

Katsoo sinne, minne muut eivät

juha.tahvonen@seven-1.com
016 318 477

Edward Stewart

Graafinen suunnittelija

Kokee verkot kanssasi

edward.stewart@seven-1.com
016 318 477

Leena Ahola

Graafinen suunnittelija

Tekee silmänruokaa

leena.ahola@seven-1.com
016 318 477

Mikko Selin

Graafinen suunnittelija

Luo tämän päivän teoista huomisen logoja

mikko.selin@seven-1.com
016 318 477

Anne Ruppa

Copywriter

Ajattelee mitä sanot

anne.ruppa@seven-1.com
016 318 477

Laura Kaikkonen

Graafinen suunnittelija

Kuvittelee vaikka mitä

laura.kaikkonen@seven-1.com
016 318 477

Jaana Minkkinen

Asiakasvastaava/Etelä-Suomi

Tarttuu haasteisiisi

jaana.minkkinen@seven-1.com
044 515 9266

Susanna Jänkälä

Kehitysjohtaja Visitlo

Digitalisoi matkailua

susanna.jankala@seven-1.com
+358 50 511 9392