Seven-1 on rovaniemeläinen mainostoimisto. Teemme pieniä ja keskisuuria ihmeitä asiakkaillemme ympäri Suomen: yritys-ja tuoteilmeitä, myyntiviestejä ja verkkoratkaisuja.  Kumppaniverkostomme kautta voimme tarjota sinulle  ratkaisuja myös mediavälineisiin, painotuotantoihin, valokuvaamiseen ja kielenkäännöksiin. Seven-1 on toiminut vuodesta 2004.

Ota yhteyttä, tai tule käymään. Keitetään kahvit!

Rovaniemi

Suosiolankatu1, 96100 Rovaniemi   |   016318477   |   posti@seven-1.com

Seven-1

Suosiolankatu1, 96100 Rovaniemi

Espoo

Norppakuja 3 B 6, 02260 Espoo   |   0445159266  |  jaana.minkkinen@seven-1.com

Norppakuja 3 B 6, 02260 Espoo

Arttu Saastamoinen

Toimitusjohtaja, yrittäjä

Piirtää ison sinisen ympyrän.

arttu.saastamoinen@seven-1.com
050 077 9090

Juha Tahvonen

Luova johtaja

Katsoo sinne, minne muut eivät.

juha.tahvonen@seven-1.com

Arja Neitola

Projektikoordinaattori

Pitää työtäsi kämmenellään.

arja.neitola@seven-1.com

Anne Ruppa

Copywriter

Ajattelee mitä sanot.

anne.ruppa@seven-1.com

Mikko Selin

Graafinen suunnittelija

Luo tämän päivän teoista huomisen logoja.

mikko.selin@seven-1.com

Edward Stewart

Graafinen suunnittelija

Kokee verkot kanssasi.

edward.stewart@seven-1.com

Anu Mäkinen

Graafinen suunnittelija

Vie työsi ensimmäisenä maaliin.

anu.makinen@seven-1.com

Jaana Minkkinen

Asiakasvastaava/Etelä-Suomi

Tarttuu haasteisiisi.

jaana.minkkinen@seven-1.com
044 515 9266

Simo Vilhunen

Markkinoinnin asiantuntija

Ymmärtää puhetta.

simo.vilhunen@seven-1.com
040 771 0406

Ota yhteyttä,

niin laitetaan kahvi tippumaan. 

016 318 477
posti@seven-1.com

Suosiolankatu 1
FI-96100 Rovaniemi, Finland
Norppakuja 3 B 6
FI-02260 Espoo, Finland

Suosiolankatu 1
FI-96100 Rovaniemi, Finland
+358(0)16 318 477
posti@seven-1.com
Norppakuja 3 B 6
FI-02260 Espoo, Finland
+358(0)44 515 9266
jaana.minkkinen@seven-1.com